Järki-Saneeraus Oy

Järki-Saneeraus Oy on Eerik ja Eeva-Kaisa Säkkisen perustama perheyritys. Pohjoissuomalaiset juuret, yrittäjähenkisyys sekä aiempi kokemus alalta sytytti kipinän yrityksen perustamiseksi. Järki-Saneeraus on aloittanut toimintansa helmikuussa 2013.

Palveluksessamme työskentelee reilut 30 saneerausalan ammattilaista. Toimintamme käynnistyttyä olemme toteuttaneet menestyksellä yli 2000 saneerausta Uudenmaan ja Kanta-Hämeen alueella.

Toimimme omavaraisesti ilman alihankkijoita. Näin ollen voimme tarjota koko palvelupakettimme saman katon alta. Laadukas palvelu yhdistettynä nopeaan reagointikykyyn mahdollistaa erittäin kilpailukykyisen kokonaisuuden.

Koko palvelu saman katon alta Nurmijärveltä

Toimitilamme sijaitsevat hyvien kulkuyhteyksien risteyksessä Nurmijärvellä Ilvesvuoren yritysalueella. Ilvesvuori sijaitsee Helsinki-Tampere -moottoritien liittymässä noin 12 minuutin ajomatkan päässä Kehä III:lta.

Tervetuloa kahville, tai vaikka aamupalalle.

Panostamme henkilökunnan hyvinvointiin

Laatu syntyy myös henkilökunnan hyvinvoinnin kautta. Panostammekkin henkilökuntaamme ja pyrimme tarjoamaan tiimeillemme parhaat mahdolliset työolot ja kannustavan työyhteisön.

Osana viihtyisää työympäristöä tarjoamme henkilökunnallemme aamupalan joka aamu.

Asiantuntijat palveluksessasi

050 4677 482 markus.korteniemi@jarkisaneeraus.fi

Markus Korteniemi

myyntipäällikkö
hannes.hintsala@jarkisaneeraus.fi

Hannes Hintsala

myyntipäällikkö
050 4677 473 tomi.hintsala@jarkisaneeraus.fi

Tomi Hintsala

myynti
juhani.saulio@jarkisaneeraus.fi

Juhani Saulio

myynti
jaakko.ranta-nilkku@jarkisaneeraus.fi

Jaakko Ranta-Nilkku

myynti
pietu.hoppa@jarkisaneeraus.fi

Pietu Hoppa

myynti
carlos.hannuksela@jarkisaneeraus.fi

Carlos Hannuksela

myynti
juho.remes@jarkisaneeraus.fi

Juho Remes

myynti
stefan.hannuksela@jarkisaneeraus.fi

Stefan Hannuksela

myynti
tommi.niemikorpi@jarkisaneeraus.fi

Tommi Niemikorpi

myynti
olli.lautamies@jarkisaneeraus.fi

Olli Lautamies

projektisuunnittelija
ville.tuominen@jarkisaneeraus.fi

Ville Tuominen

projektipäällikkö

Hallinto

eerik.sakkinen@jarkisaneeraus.fi 044 333 3366

Eerik Säkkinen

toimitusjohtaja
teemu.sakkinen@jarkisaneeraus.fi 040 188 1525

Teemu Säkkinen

myynti
eveliina.kiviranta@jarkisaneeraus.fi 050 568 1135

Eveliina Kiviranta

myynti / markkinointi
toimisto@jarkisaneeraus.fi
050 467 7364

Ilona Harjumäki

toimisto / asiakaspalvelu